topL topR
logo  

 
11
Новини Міжнародного Центру
Cener
bulet10 листопада 2022 року у Міжнародному Центрі відбулася зустріч керівництва Міжнародного Центру в особі директора, голови Ради молодих вчених НАН України та Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, в особі начальника, генерал-майора ЗСУ Ігоря Чепкова. Плідне співробітництво двох установ протягом багатьох років над вирішенням проблем підвищення обороноздатності і безпеки держави стало запорукою для підписання меморандуму про співпрацю. Генерал-майор Збройних Сил України Чепков Ігор Борисович високо оцінив нові реалізовані розробки Міжнародного Центру та висловив підтримку перспективним розробкам Міжнародного Центру в оборонній галузі, які будуть створені при тісній кооперації з провідними промисловими підприємствами - виробниками вітчизняного озброєння та військової техніки.

  

buletНаказ від 24.10.2022 року Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного: "За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни та сприяння спротиву російській агресії, а також за безпосередню участь у захисті держави у складі формувань Територіальної оборони міста Києва та участь у бойвих діях, - нагородити директора Міжнародного Центру Олександра Волкова вищою відзнакою Збройних Сил України - "Хрест Заслуги".

buletВідзнака НАН України «За сприяння розвитку науки»

28 листопада 2019 року на засіданні Вченої Ради Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем відбулося нагородження директора Науково-технічного центру Відкритого акціонерного товариства «Меридіан» імені С.П. Корольова Присяжнюка Олега Арсенійовича вищою Відзнакою НАН України «За сприяння розвитку науки».

Подробиці

В урочистій обстановці директор Міжнародного Центру член-кореспондент НАНУ В.І. Гриценко вручив нагороду директору НТЦ ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова О. А Присяжнюку., щиро привітав його і побажав подальших успіхів в плідній співпраці з Міжнародним Центром.

В своєму привітанні Володимир Ілліч підкреслив, що саме завдяки підтримці Олега Арсенійовича налагоджено успішну і тісну співпрацю з Відкритим акціонерним товариством «Меридіан» імені С.П. Корольова – провідним промисловим розробником вітчизняних безпілотних літальних апаратів. В її рамках було створено розробки, які отримали високу оцінку та були успішно впроваджені та прийняті на озброєння у Державній прикордонній службі та у Збройних Силах України. Олег Арсенійович активно підтримуючи розвиток вітчизняної фундаментальної та прикладної науки, робить важливий внесок у розвиток національного оборонно-промислового комплексу України.

     

buletЗ 1 по 11 листопада 2017 року чл.-кор. НАН України В.І. Гриценко у складі делегації України брав участь у роботі 39-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Під час роботи конференції В.І. Гриценко висвітлив позицію України по основним питанням порядку денного і брав участь у підготовці рішень на засіданнях: «Освіта», «Культура», «Комунікації та Інформація».

buletНовітні технології для медицини. Лекція на Парламентському 3.02.15. Леонід Файзільберг доктор технічних наук, професор, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ та МОН України.

buletУказом Президента України №355/2013 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України" нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня ГРИЦЕНКА Володимира Ілліча - директора Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, м.Київ.Указ Президента України.

bulet"Золотий запас України. Розпізнавання мовлення. (відео)"

bulet"«Зробити кардіограму тепер можна вдома» Програма «Факти» виробництво ICTV (фільм)"

bulet"Фазаграф™ - медичне обладнання майбутнього"

bulet"Київський півмарафон"

bulet"Дела сердечные... "

bulet"Мал аппарат, да дорог"

bulet"Прибор «Фазаграф» - новое средство функциональной диагностики в спорте"

Інновації

Події

У 2013 році відзначалося 100-річчя з дня народження Олексія Григоровича Івахненка, засновника наукової школи індуктивного моделювання, автора широко відомого Методу групового урахування аргументів (МГУА), академіка НАН України
(30.03.1913 - 16.10.2007).
arrowДетальніше...

6 грудня 2013 року виповнилося 100 років з дня народженняМиколи Михайловича Амосова - видатного вченого в галузі медицини і кібернетики, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської та державних премій академіка НАН України та НАМН України
(06.12.1913 - 12.12.2002).
arrowДетальніше...

Copyright © 2009 Адреса: пр. Академіка Глушкова, 40,Київ, 03187, Україна Тел.: (+38044) 526-0158
КАРТА САЙТУ КОНТАКТИ АРХІВ
topL topR