topL topR
logo  

 
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН та МОН України
Centre

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН та МОН України (Міжнародний Центр) - науково-навчальна організація, підпорядкована Національній академії наук України та Міністерству освіти і науки України, створена у 1997 році при сприянні Уряду України, ЮНЕСКО, Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Очолює Міжнародний Центр Олександр Євгенович Волков.

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Я від щирого серця вітаю всіх нас із визначною датою для нашого Міжнародного Центру! Саме сьогодні виповнюється рівно 25 років з дня створення Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

За цей час було проведено багато важливих наукових досліджень, спрямованих на отримання та використання нових знань у галузі інформатики, штучного інтелекту та перспективних інформаційних технологій, підготовлено висококваліфіковані наукові кадри, проведено науково-дослідні роботи для задоволення соціальних, економічних та культурних потреб та інноваційного розвитку України. Міжнародним Центром було зроблено важливий внесок у співробітництво України та ЮНЕСКО. Останні роки Міжнародний Центр є флагманом досліджень для оборонної промисловості України.

За час своєї діяльності Міжнародний Центр став авторитетною та відомою установою в галузі інформаційних технологій не тільки в Україні, а й за її межами. У Міжнародному Центрі сформувався колектив висококваліфікованих вчених та інженерно-технічних працівників, що виконують фундаментальні наукові дослідження та прикладні розробки за пріоритетними напрямками розвитку науки і техніки України на світовому рівні.

Я щиро вітаю всіх з нашим святом! Бажаю кожному з вас мирного неба, перемоги, здоров’я, наснаги, сімейного щастя та безмежного творчого натхнення. Я вдячний вам за надану мені можливість очолювати наш Міжнародний Центр та зроблю все від мене залежне, щоб виправдати вашу довіру. Бажаю нашому рідному Міжнародному Центру нових звершень і процвітання!

Миру нам і перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ! Щиро ваш, Олександр ВОЛКОВ.

Інновації

Події

У 2013 році відзначалося 100-річчя з дня народження Олексія Григоровича Івахненка, засновника наукової школи індуктивного моделювання, автора широко відомого Методу групового урахування аргументів (МГУА), академіка НАН України
(30.03.1913 - 16.10.2007).
arrowДетальніше...

6 грудня 2013 року виповнилося 100 років з дня народженняМиколи Михайловича Амосова - видатного вченого в галузі медицини і кібернетики, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської та державних премій академіка НАН України та НАМН України
(06.12.1913 - 12.12.2002).
arrowДетальніше...

Copyright © 2009 Адреса: пр. Академіка Глушкова, 40, м. Київ, 03680 МСП, Україна;
Тел.: (+38044) 526-2549 Факс: (+38044) 526-1570
КАРТА САЙТУ КОНТАКТИ АРХІВ
topL topR