27.11.23 
105 років НАН України

Колектив МННЦ від щирого серця вітає НАН України зі 105-ю річницею від дня заснування Академії!

Колектив МННЦ від щирого серця вітає Національна академія наук України України зі 105-ю річницею від дня заснування Академії!

Свою історію Академія розпочала в далекому в 1918 році. За цей період часу НАН України пройшла винятковий шлях, стала найбільшою науковою установою країни, визнаною світовою громадськістю. На кожному етапі історії України вчені високопрофесійно працювали над розв’язанням ключових національних завдань. Вони зробили великий внесок у розвиток промисловості, сільського господарства, обороноздатності країни, освіти та культури. Ми маємо поважати досягнення наших науковців, які збагатили світову науку унікальними винаходами та розробками.

Варто підкреслити, що сьогодні, в складні часи для нашої країни, а саме протистояння російській агресії – Національна академія наук, докладає всіх зусиль для захисту нашої незалежності та досягнення перемоги над окупантами. Паралельно з фундаментальними дослідженнями в глобальних наукових напрямках, науковці активно працюють над зміцненням обороноздатності та безпеки країни, надають підтримку Збройним силам України та вирішують важливі завдання післявоєнної відбудови.

Ще раз вітаємо з цим великим ювілеєм Національну академію наук України! Бажаємо всім міцного здоров’я, результативних наукових досліджень, значущих професійних досягнень, а також швидкої перемоги над ворогом, миру на рідній українській землі та процвітання Академії.

Також висловлюємо подяку незламним Збройним Силам України, які героїчно захищають нашу свободу і незалежність кожного дня!
Прокрутити вгору