14.03.24 
Чому під час війни важлива екологія?

У відео Ігор Вікторович ознайомлює з діяльністю відділу та пояснює, чому екологія дуже важлива та як ми можемо покращити життя військових та людей які проживають у прифронтових територіях.

Звичайно, на сьогодні найважливіше всі ресурси спрямовувати на підтримку армії. Проте важливо розуміти, що екологічна рівновага дуже крихка, і її порушення може призвести до непоправних наслідків, відновлення яких займе багато часу та старань. Вклад у збереження екології може врятувати не лише фінансові ресурси, зусилля та час, а й життя та здоров’я людей.

У відео Ігор Вікторович розповідає про важливість екології та можливі шляхи поліпшення умов для військових та мешканців деокупованих територій, а також місцевостях, поблизу яких проводяться активні бойові дії.

Також Ігор Вікторович ознайомлює з діяльністю відділу та пояснює, чому екологія дуже важлива та як ми можемо покращити життя військових та людей які проживають у прифронтових територіях.

115 відділ “Цифрових систем екологічного моніторингу” Міжнародно-наукового навчального Центру, його керівних Суровцев Ігор Вікторович. Відділ займається важливими науковими напрямками з розроблення теорії, методів розпізнавання, виявлення закономірностей та аналіз даних фізико-хімічних вимірювань, розроблення методів ідентифікації  об’єктів за радіолокаційними сигналами для потреб ЗСУ, створення інтелектуальних інформаційних технологій і систем в екології, сільському господарстві та технічних галузях.
Основні види науково-технічної діяльності відділу – дослідження та розробки в галузі національної безпеки, приладобудування, інформаційних технологій, природокористування та охорони навколишнього середовища.

Також відділ розробив новий метод гістограмного нормованого розпізнавання: морських, наземних та повітряних типів цілей, шляхом суміщення радіолокаційного сигналу з еталонними параметрами радіолокаційних портретів відбитих сигналів, різних типів військових кораблів. Одержано патент на корисну модель та подано заявку на вихід. 

У 2010 році було створено ефективну аналітичну систему “Аналізатор ІХП” з чутливістю до 0,01 мкг/л, яка на даний час дозволяє вимірювати концентрацію 20-ти токсичних хімічних елементів та сполук, таких як: свинець, кадмій, ртуть, миш’як, цинк, мідь, залізо, нікель, кобальт, марганець, селен, хром, йод, олово –  за методами інверсійної хронопотенцоіметрії, а також калій, натрій, кальцій, фтор, амоній, нітрати –  за методом хроноіонометрії, тобто методом прямої полярографії з використанням іон-селективних електродів.

Розроблена автоматизована система статистичного обліку продукції на агропідприємствах АРМ “Автоваги. Урожай”, яка дозволяє зважувати вантажні автомобілі, визначати вагу “Нетто”, записувати в базу даних параметри поля, культури, номера машини, режим зважування (надходження, зберігання, перевезення, реалізація), враховувати різні технології перероблення вантажів, вести статистику, друкувати реєстри, звіти, товарно-транспортні накладні та ін.

Також у відео Ви можете дізнатися про інші винаходи відділу та плани на майбутнє.

Прокрутка до верху