07.10.2022
Стали відомі імена лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року” за 2021 рік

Щиро вітаємо молодих учених Академії з перемогою у низці номінацій конкурсу

Молоді науковці Національної академії наук України стали переможцями щорічного Всеукраїнського конкурсу Молодий вчений року” за 2021 рік у низці номінацій.

Так, у номінаціях “Науковий ментор (Керівник наукового дослідження)” та “Матеріалознавство” перемогу здобув завідувач відділу Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України доктор технічних наук Максим Володимирович ЮРЖЕНКО.

У номінаціях “Екологія та охорона навколишнього середовища” та “Винахідник року в галузі фізико-технічних та математичних наук” переможцем став старший науковий співробітник Інституту загальної енергетики НАН України кандидат технічних наук Артур Олександрович ЗАПОРОЖЕЦЬ.

У номінації “Сектор безпеки та оборони України” переміг директор Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України кандидат технічних наук Олександр Євгенович ВОЛКОВ.

У номінації “Історія та археологія” першість отримав старший науковий співробітник Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України кандидат геологічних наук  Дмитро Вікторович ГЛАВАЦЬКИЙ.

“Автором найкращої серії наукових робіт в галузі фізико-технічних та математичних наук” стала науковий співробітник Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України кандидат хімічних наук Марія-Олена Михайлівна ДАНИЛЯК.

“Аспірантом року в галузі фізико-технічних та математичних наук” визнано наукового співробітника Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України Сергія Олександровича БОНДАРА.

“Докторантом року в галузі фізико-технічних та математичних наук” став докторант спеціальності «Прикладна математика» відділу обчислювальних методів Інституту механіки імені С.П. Тимошенка НАН України кандидат фізико-математичних наук Максим Юрійович БОРИСЕНКО.

У номінації “Автор найкращої серії наукових робіт в галузі хімічних і біологічних наук” переміг науковий співробітник лабораторії біології відтворення риб Інституту гідробіології НАН України кандидат біологічних наук Микола Володимирович ПРИЧЕПА.

“Автором найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук”, “Докторантом року в галузі суспільних і гуманітарних наук” та “Молодим методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук” визнано старшого наукового співробітника Інституту економіки промисловості НАН України доктора економічних наук Віталія Анатолійовича ОМЕЛЬЯНЕНКА.

Лідерство у номінації “Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук” здобула молодший науковий співробітник ДУ “Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України” Ольга Миколаївна ШЕРШУН.

Інформація про лауреатів 2021 року на офіційному сайті Конкурсу

Щиро вітаємо молодих учених Академії з перемогою у Конкурсі та бажаємо їм міцного здоров’я, творчої наснаги і подальших успіхів у науковій діяльності!

Прокрутити вгору