30.10.23
Ірена Йосипівна Єрмакова

професор, доктор біологічних наук, в 2023 році перемогла у міжнародному конкурсі.

           Провідний науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України – Ірена Йосипівна Єрмакова, професор, доктор біологічних наук, в 2023 році перемогла у міжнародному конкурсі на отримання статусу запрошеного професора в Університеті Салерно, Італія.

            Наукова діяльність Ірени Єрмакової сфокусована на медичній інженерії. Її дослідження об’єднують як прикладні, так і фундаментальні підходи з метою розробки інформаційних технологій для прогнозу стану людини під час перебування в екстремальних умовах середовища. Ці інформаційні технології базуються на математичних моделях фізіологічних систем людини. Ця робота має важливе значення у сфері медичної інженерії та має практичне застосування у великій кількості сценаріїв. Наприклад, для прогнозування змін стану спортсменів в екстремальних умовах, пацієнтів у лікарнях, для підтримки життєдіяльності в умовах природних катастроф тощо.

         Результатами закордонного відрядження доктора наук Ірени Єрмакової стало представлення на високому рівні Національної академії наук України, популяризація здобутків Міжнародного Центру та, що є не менш вагомо, демонстрація світовій арені необхідності підтримки України у часи російського терору і агресії.

Прокрутити вгору