Володимир Зеленський привітав науковців з професійним святом та відзначив державними нагородами.

18 травня 2024 року Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із науковцями та представниками академії наук з нагоди Дня української науки. Під час заходу глава держави привітав присутніх із професійним святом та вручив державні нагороди, зокрема медаль «За працю і звитягу» директору МННЦ Олександру Євгеновичу Волкову.

У своєму виступі Президент підкреслив важливість наукової діяльності в умовах війни, зазначивши, що українські науковці об’єдналися для підтримки військових зусиль країни.

«Ви робите великий внесок своєю щоденною працею та впровадженням технологічного прогресу, бо війна гібридна. Кожна ваша допомога, кожне ваше відкриття – це наближення до переможного закінчення війни», – сказав Володимир Зеленський.

Президент висловив вдячність науковцям за їхню працю та внесок у розвиток новітніх технологій, таких як розробка дронів та вдосконалення радіоелектронної боротьби. Він підкреслив, що після завершення війни Україна повинна продовжувати розвиток у цих напрямах, особливо в галузях розмінування, медичної та психологічної допомоги, а також реабілітації ветеранів.

Зеленський запевнив, що держава надаватиме підтримку науковцям і надалі, сприяючи їхнім дослідженням та інноваціям, побажав науковій спільноті нових досягнень та перемог.

Прокрутити вгору