20.12.23 
Тренажерний комплекс

основою розробки є комплексне поєднання прикладних та фундаментальних здобутків інтелектуальних інформаційних технологій

Тренажерний комплекс для підготовки військових операторів безпілотних літальних апаратів – основою розробки є комплексне поєднання прикладних та фундаментальних здобутків інтелектуальних інформаційних технологій, автоматичного керування та комп’ютерного зору, з метою створення вітчизняного програмно-апаратного комплексу тренажерної підготовки військових операторів безпілотних літальних апаратів (БпЛА) та доведення його до стадії практичного використання.

Критична цінність проєкту полягає у створенні вітчизняного тренажерного комплексу, який дозволить проводити повноцінне тренування операторів у відтворених реальних умовах без ризику пошкодження літального апарату. Ефективність тренажерів обумовлена можливостями забезпечення високої інтенсивності підготовки та реалістичність ситуацій.

Проєкт “Тренажерний комплекс для підготовки військових операторів БпЛА” посилює військову безпеку та національну безпеку України через розвиток власних технологій в цій критичній галузі. Такий тренажер сприятиме підготовці військових операторів до реальних ситуацій, зменшуючи ризики та удосконалюючи їхні навички.

Національна безпека та інноваційний прогрес — ось те, для чого працює наш Центр, та кожного дня робимо все необхідне, щоб наблизити Україну до перемоги!

Прокрутити вгору