11.10.23
Нагородження співробітників Центру

Грамотою було нагороджено директора МННЦ Волкова Олександра Євгеновича!
Щиро вітаємо!Нагородження співробітників центру

­‏Впродовж вересня-жовтня 2023 року співробітників Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України було нагороджено низкою військових та цивільних відзнак. Вагомий внесок науковців Міжнародного Центру було відзначено Командуванням Сил спеціальних операції Збройних Сил України, Київським міськім головою та Міністерством освіти і науки України.

Колектив Міжнародного Центру спеціалізується на дослідженнях та розробках у галузях цифрової медицини, розпізнавання образів, інтелектуального керування, безпілотних літальних апаратів тощо. Прикладні результати досліджень знаходять практичне застосування у багатьох сферах життя, сприяючи підвищенню обороноздатності, реабілітації військовослужбовців та повоєнного відновлення.

Зокрема, за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України та зміцнення співробітництва у військовій сфері Грамотою Командування Сил спеціальних операцій був нагороджений директор Міжнародного Центру Волков Олександр Євгенович.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України подяками Київського міського голови та Міністерства освіти і науки України були нагороджені: Родіонов Олександр Олександрович, Рачковський Дмитро Андрійович, Яблоков Ігор Володимирович, Козак Людмила Михайлівна, Комар Микола Миколайович, Баженова Ольга Федорівна, Негуляєва Валентина Василівна, Мацелло Вячеслав Васильович, Лагода Олександр Петрович, Антонюк Ярослав Михайлович, Сімахін Володимир Михайлович, Голомідов Олександр Борисович.

Прокрутити вгору