25.05.2023 Науковці НАН України

представили свої розробки на форумі «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність»
 
Захід відбувся 17 травня 2023 року в Києві

17 травня 2023 року в конференц-холі «Mercure Congress Centre» у Києві за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державного концерну «Укроборонпром» і за участі Міністерства енергетики України відбувся організований компанією «Євроіндекс» (засновниця виставкового бренду SECURITY 2.0 – виставки «Безпека») форум «Безпека критичної інфраструктури та гуманітарна протимінна діяльність». Форум який зібрав фахівців для розв’язання нагальних проблем відновлення безпеки життєдіяльності, захисту об’єктів критичної інфраструктури, промисловості та енергетики, прискорення процесу розмінування деокупованих територій. До заходу долучились і науковці НАН України.

Зібрання складалося із власне форуму – з панельними дискусіями експертів, презентацією сучасних технологій і рішень, практичними рекомендаціями та навчанням фахівців – і експозиції, в межах якої демонструвалися сучасні технічні засоби й обладнання для безпеки, протипожежного і техногенного захисту, а також обладнання й технології протимінної діяльності.

На експозиції свої розробки представили 14 наукових установ НАН України – Інститут проблем штучного інтелекту, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем, Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова, Інститут радіофізики та електроніки ім. О.Я. Усикова, Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук, Інститут проблем математичних машин та систем, Науково-дослідний центр проблем надрокористування «ГЕОРЕСУРС, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова, Інститут газу, Інститут електродинаміки (заочно), Інститут технічної теплофізики, Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка й Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського.

Прокрутити вгору