27.11.23 
105 років з дня народження

Вшанування 105-ї річниці з дня народження академіка Бориса Патона!

Сьогодні вшановуємо 105-ту річницю від дня народження видатного українського вченого, організатора науки, інженера, винахідника, фахівця зварювальних процесів, державного та громадського діяча, академіка Бориса Євгеновича Патона. Багаторічного Президента Національна академія наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України, першого Героя України академіка Бориса Євгеновича Патона. Можна нескінченно перелічувати його заслуги та звання, які він отримав за довгий та плідний шлях свого насиченого життя. Його ім’я стало синонімом великих досягнень у різних галузях науки.

Борис Євгенович Патон – це не тільки великий вчений, але й людина, чия праця зробила величезний внесок у розвиток української науки та медицини. Його довгий та продуктивний шлях керівника Національної академії наук України свідчить про його невгамовний ентузіазм та відданість розвитку науки в нашій країні.

Академік Борис Патон відомий своїм внеском у сфері електрозварювання, а його лідерські якості та багаторічний досвід поклали надійний фундамент для розвитку нашої наукової спільноти.

Сьогодні висловлюємо щиру вдячність за його неймовірний внесок у науку, за плідну працю на благо нашої держави. Нехай його спадок і надалі надихає нас до великих досягнень та високих стандартів у науці.

Прокрутити вгору