22.11.23 
Призначено нового завідувача кафедри МННЦ в Національній Комісії ЮНЕСКО

Олександра Євгеновича Волкова було включено до складу Національної комісії при Міністерстві закордонних справ України та призначено завідувачем нашої кафедри ЮНЕСКО.

З великою гордістю повідомляємо, що нашого директора Олександра Євгеновича Волкова відповідно до рішення Бюро Національної комісії України у справах ЮНЕСКО включено до складу Національної комісії при Міністерстві закордонних справ України та призначено завідувачем нашої кафедри ЮНЕСКО. Це важливе рішення стало результатом високого визнання його внеску у розвиток науки та освіти в нашій країні. Кафедра працює на базі Центру більше 20 років, її очільником в усі час був Володимир Гриценко. Його здобутки у цій сфері мають світове визнання, він був видатним вченим та справжнім світочем української науки. 

Це надзвичайно важливий крок для нашої наукової спільноти, оскільки це визначає нашу активну участь у важливих міжнародних ініціатив та роботу з питань наукової та освітньої співпраці. Зазначимо, що ця подія припадає на час, коли відзначається значущий етап у розвитку нашого Наукового центру.

У своєму зверненні стосовно нового призначення Олександр Волков висловлює повагу та вдячність за цю можливість та зобов’язується працювати над досягненням нових висот у співпраці з ЮНЕСКО.

“Спробуємо і на цьому фронті робіт досягти успіхів та просувати здобутки нашого Центру на світовому рівні. Доповідати про плани та результати буду на Вчених радах, ” – зазначив Олександр Волков.

Це стає вагомим внеском в розвиток нашої наукової спільноти та є важливим кроком до визнання нашої ролі у світі. Щиро вітаємо Олександра Волкова і бажаємо йому успіхів, підтримуючи високі стандарти нашого Наукового центру та внесення вагомого внеску у розвиток науки та освіти в Україні та світі.

Прокрутити вгору