31.12.23 
З Новим Роком!

Нехай цей Новий Рік принесе нам надію на мир та перемогу!

Шановна спільнота! 🕊️

Новорічні вітання нині особливі, адже ми переживаємо важкі часи в умовах нових реалій, а саме війни. Хтось цей рік проводжає вдома, хтось в окопі, а когось з нами вже немає… але ми пам’ятаємо кожного і кожну хто віддав свої життя за наші, нашу країну, наше майбутнє. З усього серця щира вдячність всім нашим захисникам і захисницям, низький уклін, молимося за кожного них, щоб вони повернулися додому з перемогою, та з вірою у серці крокуємо у наступний рік!

Нехай цей Новий Рік принесе нам надію на мир та перемогу. Нехай кожен день буде кроком до щасливіших змін. А ми будемо й надалі робити все, що від нас залежить, підтримувати нашу країну, наших воїнів!

У ці важкі часи ми показуємо справжню силу єдності. Спільно працюючи, ми зможемо подолати будь-які труднощі. Нехай цей рік буде часом об’єднання, взаємопідтримки та надії.

Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, сил в душі та невичерпного оптимізму. Нехай ваш дім і серце будуть наповнені теплом і любов’ю, вірою в нашу країну, в наших захисників, адже разом ми зможемо все, і тільки так!

Бажаємо миру в Україні та у всьому світі. Віримо в те, що наша єдність допоможе подолати складнощі та створить найкраще майбутнє для нашої країни.Колектив МННЦ щиро вітає всіх з початком нового етапу в нашому житті! 💙

Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Героям Слава!

Прокрутити вгору